Ogłoszenie ID 1812

Kwalifikowany pracownik ochrony z pozwoleniem na broń (archiwalne)

Briefcase HR FOR BUSINESS Sp. z o. o.

Location Gołdap

Dollar do 3010.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

HR for Business sp. z o.o jedna ze spółek Grupy Impel poszukuje kandydata/tkę do pracy na stanowisko:
Kwalifikowany Pracownik Ochrony z pozwoleniem na broń
Miejsce Pracy: Gołdap

Główne zadania:
-Stała ochrona mienia;
-Obchody obiektu i reagowanie na zagrożenia;
-Sporządzanie notatek służbowych w ramach realizacji czynności służbowych w miejscu pracy;
-Używanie lub wykorzystywanie broni oraz środków przymusu bezpośredniego zgodnie z obowiązującymi przepisami;

Wymagania

Wymagania:
-Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony;
-Pozwolenie na broń obiektową;
-Zaświadczenie o niekaralności;
-Dyspozycyjność, sumienność;
-Mile widziana znajomość obsługi komputera;
-Mile widziane prawo jazdy kat.B;

Oferta pracy

Oferujemy:
-Pracę w systemie 24godzinnym;
-Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
-Terminowe wynagrodzenie zawsze płatne do 10-tego każdego miesiąca;
-Bezpłatne umundurowanie i wyposażenie na stanowisku pracy;
-Pakiet szkoleń;
-Możliwość przystąpienie do prywatnej opieki medycznej na preferencyjnych warunkach;
-Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia NNW i/lub na życie na preferencyjnych warunkach;