Ogłoszenie ID 1914

magazynier, wysyłka zamówień (archiwalne)

Briefcase MBS Team s.c. Michał Buze Marek Sękiewicz

Location Warszawa

Dollar 4164.00 - 4640.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Firma zajmująca się sprzedażą internetową sprzętu medycznego, rehabilitacyjnego, sprzętu ochrony osobistej zatrudni pracownika do kompletowania zamówień ze sklepu internetowego strefamedyka oraz allegro.

Zakres obowiązków:
- generowanie listów przewozowych oraz zamówień z programu magazynowego (Baselinker);
- pakowanie zamówień;
- przyjmowanie towarów do magazynu, sporządzanie odpowiedniej dokumentacji;
- proste prace magazynowe (przyjęcia i uzupełnianie towaru);
- transport towaru.

Wymagania

- prawo jazdy kat. B,

- pracujące 2 soboty w miesiącu 8-16,

- sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonej pracy,

- mile widziane otwartość na nadgodziny.

- pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku + 2 soboty w misiacu 8-14
- system zmianowy 7-15 / 14-22
- pracę w siedzibie firmy - Warszawa Włochy, ul. Przepiórki,
- stawka godzinowa na start 18zł/h netto.