Ogłoszenie ID 1134

Magazynier – pierwsza praca w Niemczech (archiwalne)

Briefcase POWERJOBS Sp. z o. o.

Location Niemcy

Dollar 8100.00 - 8300.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

  • wyszukiwanie produktów na półkach;
  • kompletowanie towaru za pomocą skanera ręcznego;
  • paletowanie, etykietowanie;
  • transport towaru przy użyciu ręcznego wózka paletowego.

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej;
  • gotowość do pracy w temp. 3-5°C;
  • własny samochód (również mile widziany);
  • nie wymagamy znajomości języka niemieckiego 😊

Oferta pracy

  • stawkę miesięczną nawet 1900 EUR brutto;
  • pracę w polskiej ekipie;
  • darmowe, w pełni wyposażone zakwaterowanie z Internetem;
  • stałe wsparcie polskojęzycznego koordynatora;
  • pomoc w załatwieniu wymaganych formalności na miejscu;
  • składki do ZUS-u odprowadzone od średniej krajowej;
  • zwrot kosztów amortyzacji samochodu 50 euro netto/m-c;
  • obuwie robocze oraz rękawiczki;
  • PowerBonus -> 250 zł netto za każde polecenie nowej osoby do pracy.