Ogłoszenie ID 3031

Manager ds. Rekrutacji i Rozwoju Zespołu (archiwalne)

Briefcase Globalstride Sp. z o. o.

Location Warszawa

Dollar 7000.00 - 11000.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Głównym celem tego stanowiska jest zarządzanie i rozwijanie działu rekrutacji, w tym budowanie efektywnego zespołu rekruterów, opracowywanie i implementacja strategii rekrutacyjnej, oraz nadzorowanie wszelkich działań związanych z rekrutacją i selekcją.

Zakres obowiązków

Opracowywanie i implementacja strategii rekrutacyjnej
Budowanie i zarządzanie zespołem rekruterów
Aktywna rekrutacja i selekcja kandydatów
Nadzorowanie infolinii rekrutacyjnej
Współpraca z działem HR oraz z zarządem w celu identyfikacji i zaspokojenia potrzeb zasobowych

Wymagania

Minimum 2 lata doświadczenia w rekrutacji i zarządzaniu zespołem
Doskonała znajomość rynku pracy w Polsce Południowej
Biegła znajomość narzędzi rekrutacyjnych i zarządzania projektem
Umiejętność strategicznego myślenia i podejmowania decyzji
Znajomość obecnego rynku pracownika oraz kontakty rekrutacyjne

Oferta pracy

Atrakcyjne wynagrodzenie - plus prowizja od wyników
Samochód służbowy
Laptop i telefon służbowy
Pakiet benefitów (ubezpieczenie zdrowotne, karta multisport)
Możliwość wpływania na rozwój firmy i formowanie własnego zespołu
Elastyczność w wyborze miejsca pracy (zdalnie/stacjonarnie