Ogłoszenie ID 252

Manager ds. sprzedaży rozwiązań IT na rynek Uczelni Wyższych (archiwalne)

Briefcase GRH POLSKA Sp. z o. o.

Location Rzeszów

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, polskiej firmy z branży IT poszukujemy:
Managera ds. sprzedaży rozwiązań IT na rynek publiczny (Uczelnie Wyższe)
Miejsce pracy: Rzeszów + wyjazdy do klientów na terenie Polski

Zakres obowiązków:
• Analiza rynku, poszukiwanie i pozyskiwanie projektów opartych o rozwiązana własne na rynku Uczelni Wyższych
• Budowanie oraz utrzymywanie stałych relacji biznesowych z obecnymi Klientami firmy (firma na start przekazuję Bazę klientów)
• Badanie i kreowanie potrzeb Klientów w zakresie rozwiązań IT
• Prowadzenie procesu sprzedażowego (organizacja spotkań i prezentacji, przygotowywanie ofert przetargowych zgodnie z wymogami Ustawy: Prawo Zamówień Publicznych, procesowanie umów, negocjacje)

Wymagania

Zależy nam na Managerze ds. sprzedaży który:
• Posiada doświadczenie w sprzedaży rozwiązań IT na rynku publicznym (Uczelnie Wyższe)
• Bardzo dobrze zna ustawę: Prawo Zamówień Publicznych
• Posiada wiedzę z zakresu zasad funkcjonowania Uczelni Wyższych
• Posiada czynne prawo jazdy kat.b oraz prowadzi własną działalność

Oferta pracy

• Umowa B2B
• Wynagrodzenie podstawowe zależne od posiadanego doświadczenia (jeśli jesteś dobry w tym co robisz, firma Ci zaoferuje odpowiednio dopasowaną podstawę:))
• Premie uzależnione od realizacji budżetu
• Samochód służbowy
• Baza klientów od firmy
• Niezbędne wsparcie z innych działów: Telemarketing, Dział Wsparcia sprzedaży (pomoc w dokumentach sprzedażowych), Dział Zamówień Centralnych (wsparcie przy zamówieniach), Dział Projektowy (Wsparcie Analityków oraz Business Development Managerów)
• Pakiet szkoleń np. Customer Centric Selling (CSS)