Ogłoszenie ID 3046

Mechanik - monter maszyn i urządzeń przemysłowych (archiwalne)

Briefcase Pneumatyka.eu Sp. z o. o.

Location Starogard Gdański

Dollar 3500.00 - 7000.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Jeśli…

  • jesteś dokładny i zorientowany na szczegóły, potrafiąc diagnozować i naprawiać skomplikowane urządzenia przemysłowe;
  • posiadasz praktyczne umiejętności i doświadczenie w pracy z maszynami przemysłowymi;
  • jesteś zaangażowany i dążysz do zapewnienia najwyższej jakości usług serwisowych dla klientów;
  • cenisz sobie pracę rąk, rozumiesz schematy techniczne i potrafisz szybko dostosowywać się do nowych technologii;
  • jesteś odpowiedzialny i potrafisz samodzielnie planować oraz realizować przydzielone zadania;
  • cenisz sobie ciągły rozwój i chętnie uczestniczysz w szkoleniach branżowych;
  • posiadasz REALNE doświadczenie w pracy jako mechanik monter lub w podobnej roli technicznej…

To jest stanowisko dla Ciebie.

Cel stanowiska:
Głównym celem stanowiska Monter - serwisant maszyn i urządzeń przemysłowych jest zapewnienie najwyższej jakości serwisu i naprawy maszyn, w szczególności kompresorów, oraz wsparcie techniczne dla klientów.

Główne obszary odpowiedzialności:

  1. Diagnostyka i naprawa: Lokalizowanie i rozwiązywanie problemów technicznych z maszynami i urządzeniami.
  2. Montaż: Instalacja i montaż nowych urządzeń u klientów.
  3. Konserwacja: Prowadzenie rutynowych przeglądów i konserwacji maszyn w celu zapewnienia ich sprawności.
  4. Konsultacje techniczne: Udzielanie porad klientom w zakresie obsługi i konserwacji maszyn.
  5. Dokumentacja: Sporządzanie raportów z przeprowadzonych prac oraz prowadzenie dokumentacji serwisowej.

Kompetencje kluczowe:

  1. Umiejętność diagnozy technicznej: Szybkie i dokładne rozpoznawanie problemów technicznych.
  2. Manualne umiejętności: Pewne posługiwanie się narzędziami i dokładność w pracy.
  3. Współpraca z klientem: Profesjonalne podejście i zdolność do komunikowania się w jasny i zrozumiały sposób.
  4. Organizacja pracy: Efektywne planowanie i realizacja zadań w określonych ramach czasowych.

Relacje służbowe:
Osoba na stanowisku będzie ściśle współpracować z działem handlowym, działem logistyki oraz z kierownictwem firmy. Będzie również regularnie kontaktować się z dostawcami części zamiennych oraz klientami firmy.

Warunki pracy:
Praca terenowa u klientów oraz w warsztacie firmy. Wymagana dostępność w standardowych godzinach pracy oraz gotowość do pracy poza nimi w przypadku awarii. Uczestnictwo w szkoleniach technicznych oraz spotkaniach zespołu. Wymagana zdolność do pracy w dynamicznym środowisku i gotowość do częstych wyjazdów służbowych.

Oferta pracy:
Atrakcyjne wynagrodzenie: Bazowe wypłaty oraz system premiowy oparty na efektywności pracy.
Pakiet benefitów: Ubezpieczenie zdrowotne, karta sportowa, bony na zakupy oraz inne atrakcyjne dodatki.
Szkolenia i rozwój: Dostęp do najlepszych szkoleń technicznych, warsztatów oraz konferencji w kraju i za granicą.
Elastyczne godziny pracy: Możliwość dostosowywania harmonogramu pracy do indywidualnych potrzeb.
Wsparcie zespołu: Pracę w zgranym, pełnym pasji zespole specjalistów oraz wsparcie kierownictwa w dążeniu do realizacji Twoich celów zawodowych.
Narzędzia do pracy: Dostęp do specjalistycznych narzędzi i sprzętu niezbędnego do wykonywania zadań.
Perspektywa rozwoju: Możliwość awansu oraz rozwoju w strukturze firmy.
Bogaty pakiet socjalny: Imprezy integracyjne, wyjazdy teamowe oraz wiele innych inicjatyw budujących atmosferę w zespole.
Bezpieczeństwo zatrudnienia: Umowę o pracę na pełny etat w stabilnej, rozwijającej się firmie.
Lokalizacja: Pracę w nowoczesnym warsztacie oraz możliwość wyjazdów terenowych do klientów.
K

Wymagania

Doświadczenie i umiejętności:

  1. Udokumentowane doświadczenie w pracy jako mechanik monter lub w podobnej roli technicznej.
  2. Znajomość budowy i działania kompresorów oraz innych maszyn przemysłowych.
  3. Umiejętność czytania i rozumienia schematów elektrycznych i technicznych.
  4. Bardzo dobre zdolności organizacyjne i umiejętność zarządzania czasem.

Cechy osobowości:

  1. Precyzyjność, dokładność i dbałość o szczegóły.
  2. Samodzielność oraz zdolność do pracy w zespole.
  3. Zaangażowanie w rozwój osobisty oraz chęć ciągłego podnoszenia kwalifikacji.

Kwalifikacje:

  1. Wykształcenie techniczne, preferowane w kierunkach związanych z mechaniką, mechatroniką lub technologią.
  2. Dobra znajomość narzędzi i technik montażowych.
  3. Prawo jazdy kat. B.

Inne:

  1. Gotowość do częstych wyjazdów służbowych.
  2. Dobra organizacja pracy własnej oraz zdolność do samodzielnego podejmowania decyzji.
  3. Umiejętność pracy pod presją czasu oraz w sytuacjach awaryjnych.

Dodatkowe atuty:

  1. Wieloletnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  2. Znajomość języków obcych.
  3. Certyfikaty i szkolenia techniczne.

Aplikując na to stanowisko, jesteś gotów w pełni zaangażować się w dynamiczny świat techniki, przyczyniając się do sukcesu firmy i rozwijając swoje umiejętności na najwyższym poziomie. Jeśli czujesz, że spełniasz powyższe kryteria i jesteś gotów na nowe wyzwanie, czekamy na Twoją aplikację!

  1. Atrakcyjne wynagrodzenie: Bazowe wypłaty oraz system prowizyjny oparty na Twoich osiągnięciach sprzedażowych.
  2. Pakiet benefitów: Ubezpieczenie zdrowotne oraz inne atrakcyjne dodatki.
  3. Szkolenia i rozwój: Dostęp do szkoleń branżowych, warsztatów oraz konferencji.
  4. Elastyczne godziny pracy: Możliwość dostosowywania harmonogramu pracy do indywidualnych potrzeb.
  5. Wsparcie zespołu: Pracę w zgranym, pełnym pasji zespole specjalistów oraz wsparcie kierownictwa w dążeniu do realizacji Twoich celów zawodowych.
  6. Narzędzia do pracy: Nowoczesny sprzęt oraz dostęp do najnowszych technologii wspomagających obsługę klientów.
  7. Perspektywa rozwoju: Możliwość awansu oraz rozwoju w strukturze firmy.
  8. Bogaty pakiet socjalny: Imprezy integracyjne, wyjazdy teamowe oraz wiele innych inicjatyw budujących atmosferę w zespole.
  9. Bezpieczeństwo zatrudnienia: Umowę o pracę na pełny etat w stabilnej, rozwijającej się firmie.
  10. Lokalizacja: Pracę w nowoczesnym warsztacie w dogodnej lokalizacji oraz wyjazdy do klientów dające możliwości poznania świata przemysłu.
  11. Kultura organizacyjna: Atmosfera oparta na wzajemnym szacunku, otwartości i wspólnym dążeniu do sukcesu.

Jeśli poszukujesz miejsca, w którym Twoje umiejętności i zaangażowanie zostaną docenione, a jednocześnie będziesz miał okazję rozwijać się zawodowo, dołącz do nas! W naszej firmie stawiamy na ludzi i jesteśmy przekonani, że to dzięki nim odnosimy sukcesy. Czekamy na Ciebie w naszym zespole!