Ogłoszenie ID 405

Mechanik Elektromechanik (archiwalne)

Briefcase MARIUSZ TARNAWSKI AUTO SERWIS RAMA & SILENTULA

Location Bieruń

Hourglass Staż

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Jesteśmy warsztatem samochodowym w Bieruniu Nowym, który prężnie działa na rynku czwarty rok. Co nas wyróżnia? Zapewne nic specjalnego, diagnozujemy i naprawiamy samochody, jak każdy warsztat samochodowy.
A jakim jesteśmy zespołem do pracy?
- Nie otwieramy szampana przy każdym właściwie zdiagnozowanym samochodzie
- Nie wypłacamy premii za przychodzenie do pracy
- Nie bijemy braw za niespóźnianie się do pracy
- Nie przybijamy piątki za zachowanie porządku na stanowisku pracy
- Pracujemy również w pochmurne dni
Ale mamy też zalety:
- regularnie wypłacamy wynagrodzenie
- oferujemy umowę o pracę
- doceniamy finansowo zaangażowanych pracowników
- dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem
- nie pracujemy w weekendy
- cenimy work life balance
- nie oczekujemy od kandydatów doświadczenia zawodowego
- rozumiemy, że nie myli się ten co nic nie robi
- szanujemy pracowników
- zatrudniamy świetnych ludzi, którzy tworzą ten warsztat
Przyjmiemy na staż, z gwarancją zatrudnienia, osoby chcące dołączyć do naszego zespołu na dłużej.
Może nie będzie wykwintnie i epicko, ale dokonamy wszelkich starań abyś przez weekend zatęsknił za pracą.
Przekonaj się aplikując do nas.
570 146 289

Wymagania

Chęć zdobywanie umiejętności i zaangażowanie.