Ogłoszenie ID 2538

Mechanik samochodowy (archiwalne)

Briefcase ABserwis Artur Bujalski

Location Konstancin-Jeziorna

Dollar 4000.00 - 6000.00 PLN brutto

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

AUTOSERWIS poszukuje kandydata na stanowisko:

Samodzielny mechanik pojazdów samochodowych.

Osoba pracująca na tym stanowisku, będzie odpowiedzialna za diagnostykę i naprawę pojazdów osobowych

Obowiązki związane ze stanowiskiem:
Samodzielna diagnoza uszkodzeń
Naprawa i wymiana podzespołów samochodu
Obsługa urządzeń warsztatowych
Odpowiedzialność za powierzony sprzęt i narzędzia

Wymagania

Nasze oczekiwania:
Minimum 2-letniego doświadczenia na stanowisku mechanika
Cierpliwości oraz chęci do długookresowej pracy
Sumienność i dokładność przy powierzonych pracach
Prawo jazdy Kat. 'B'
Umiejętności pracy w zespole

Oferta pracy

Oferujemy:
-Szkolenia
-Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
-Niezbędne narzędzia pracy
-Wynagrodzenie odpowiadające umiejętnościom i zaangażowaniu w pracę
-Atmosferę wzajemnej współpracy i wsparcia