Ogłoszenie ID 318

Menedżer d/s marketingu (archiwalne)

Briefcase WINS Wydawnictwo Sp. z o.o.

Location Wrocław

Dollar 6000.00 - 12000.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

  • Opracowywanie i wdrażanie planów/strategii marketingowych;
  • Udział we wdrażaniu nowych koncepcji;
  • Monitorowanie sytuacji rynkowej, działań konkurencji oraz trendów, analizowanie związanych z tym danych i podejmowanie działań zmierzających do dostosowania działań marketingowych do wymagań rynku;
  • Współpraca z agencjami reklamowymi, ośrodkami badawczymi;
  • Kontrola agencji współpracujących;
  • Tworzenie materiałów do komunikacji marketingowych;
  • Koordynowanie działań w obszarze mediów społecznościowych i innych kanałów komunikacyjnych;
  • Badanie i analiza efektywności podejmowanych działań w sieci;
  • Prowadzenie, koordynowanie i monitorowanie innych projektów marketingowych skierowanych do wielu grup docelowych;
  • Kontakt z mediami,
  • Opieka nad zespołem pracowników

Wymagania

  • Doświadczenia w pracy w Marketingu lub Agencji Reklamowej
  • Doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów marketingowych,
  • Umiejętności tworzenia i redagowania tekstów marketingowych,
  • Znajomości narzędzi analitycznych,
  • Kreatywności, samodzielności, zaangażowania i odpowiedzialności.

Oferta pracy

  • interesującą pracę w prężnie rozwijającej się firmie;
  • stabilne zatrudnienie;
  • samodzielność w wykonywaniu zadań;
  • rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji;
  • możliwość nabycia nowych umiejętności;
  • motywacyjny system wynagrodzeń;
  • przyjazną i otwartą atmosferę pracy;