Ogłoszenie ID 3106

młodsza księgowa (aktualna oferta pracy)

Briefcase LINEN Ewa Bodzan

Location Ząbkowice Śląskie

Dollar 2400.00 - 2450.00 PLN brutto

Hourglass Część etatu

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Biuro Rachunkowe 'Linen Ewa Bodzan – Księgowa Rękodzielnika' poszukuje osoby do pracy na pół etatu na stanowisko młodszej księgowej (praca stacjonarna). Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za skrupulatne rozliczanie klientów - działalności jednoosobowych oraz spółek.

Obowiązki:

- Rozliczanie klientów zgodnie z obowiązującymi przepisami

- Rozliczanie księgowości uproszczonej oraz niektórych elementów ksiąg handlowych

- Przygotowywanie deklaracji podatkowych

- Obsługa dokumentacji podatkowej klientów

- Współpraca z klientami i udzielanie wsparcia w zakresie zagadnień finansowo-księgowych

- Udział w szkoleniach branżowych w celu poszerzenia kompetencji zawodowych

Wymagania

Wymagania:

- Minimum średnie wykształcenie

- Doświadczenie w obszarze rozliczeń podatkowych będzie dodatkowym atutem

- Znajomość aktualnych przepisów podatkowych

- Znajomość zasad rozliczania pełnej księgowości

- Komunikatywność, dokładność oraz umiejętność pracy w zespole

Oferta pracy

Oferujemy:

- Pracę na pół etatu w profesjonalnym biurze księgowym

- Wynagrodzenie 2400 zł brutto z możliwością podwyżki po okresie wdrożeniowym

- Możliwość udziału w szkoleniach branżowych i rozwoju kompetencji

- Przyjazną atmosferę pracy oraz elastyczne godziny

- Możliwość awansu i rozwijania kariery w branży księgowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Termin składania aplikacji: 07.02.2024

Biuro Rachunkowe 'Linen Ewa Bodzan' jest pracodawcą równych szans. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do aplikowania.

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk "Aplikuj".