Header kadry i płace dla biur rachunkowych Header kadry i płace dla biur rachunkowych Header kadry i płace dla biur rachunkowych

Ogłoszenie ID 3280

Młodszego księgowego (aktualna oferta pracy)

Briefcase DAR ENTERPRISE PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA

Location WARSZAWA

Dollar 28.10 - 35.55 PLN brutto

Hourglass Pełny etat, Część etatu

Contract Umowa zlecenie

Opis stanowiska

Poszukujemy młodszego księgowego do wsparcia naszego zespołu w zakresie rozliczania faktur klientów. Do Twoich głównych obowiązków będzie należało:

  • Księgowanie faktur zakupowych i sprzedażowych,
  • Weryfikacja poprawności dokumentów księgowych,
  • Przygotowywanie zestawień i raportów na potrzeby działu finansowego,
  • Kontakt z klientami w zakresie rozliczeń i ewentualnych korekt,
  • Współpraca z zespołem w zakresie bieżących spraw księgowych.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe o profilu ekonomicznym, księgowym lub pokrewnym,
  • Podstawowa znajomość zasad księgowości,
  • Dobra znajomość obsługi programów MS Office (w szczególności Excel) i wFirma,
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość języka angielskiego bądź rosyjskiego będzie dodatkowym atutem.

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pierwsze trzy miesiące na podstawie umowy zlecenia),
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w biurze w Warszawie na Woli,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w obszarze księgowości,
  • Szkolenia wewnętrzne oraz możliwość rozwoju zawodowego,
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym i zaangażowanym zespole.

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk "Aplikuj".