Ogłoszenie ID 2097

Młodszy elektryk (archiwalne)

Briefcase ECPLUS - GRZEGORZ MENDEL

Location Lewin Brzeski

Dollar 3024.00 - 4200.00 PLN netto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

  • Przygotowania podłoża do prowadzenia instalacji elektrycznych
  • Prowadzenie przewodów elektrycznych w przygotowanych podłożach
  • Montaż osprzętu elektrycznego.
  • Usuwanie drobnych usterek w zakresie elektryki i układów automatyki
  • Badania i pomiary instalacji elektrycznych.

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe/techniczne (elektryka, automatyka)
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i budowlanych
  • Umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w prowadzeniu instalacji elektrycznych
  • Prawo Jazdy kat. B
  • Posiadanie uprawnień eksploatacji instalacji elektrycznej do 1kV
  • Praca na podobnym stanowisku

Oferta pracy

  • Podstawowe wyposażenie stanowiskowe
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Szkolenie i egzamin na uprawnienia elektryczne do 1kV (eksploatacja)
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji w zakresie instalacji elektrycznych, automatyki budynkowej
  • Udział w szkoleniach branżowych
  • Jasne i jawne zasady wynagradzania oraz przejrzystą ścieżkę rozwoju i awansu