Ogłoszenie ID 2802

Młodszy specjalista ds. Kadr i Płac (archiwalne)

Briefcase iKancelaria.biz Jakub Rezler

Location Poznań

Dollar 3000.00 - 4000.00 PLN netto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Kontrakt B2B

Opis stanowiska

Dla naszego klienta Zachodniego Centrum Inwestycyjnego poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego specjalisty ds. Kadr i Płac.

Osoba na tym stanowisku będzie zajmowała się przede wszystkim :

- wprowadzaniem dokumentów do systemu wfirma

- prowadzeniem akt osobowych ( pilnowaniem i kompletacja dokumentów)

- rozliczaniem urlopów

- rozliczaniem czasu pracy

- sporządzaniem deklaracji do ZUS i US

- sporządzaniem deklaracji A1

-naliczaniem wynagrodzeń

Wymagania

-doświadczenie na stanowisku związanym ze sprawami personalnymi
-znajomość prawa pracy i praktyczne ich zastosowanie w przedsiębiorstwie
-wykształcenie średnie kierunkowe, mile widziane wyższe
-bardzo dobre umiejętności organizacyjne i komunikacyjne

- umiejetność pracy pod wpływem czasu

Oferta pracy

- miła atmosferę w młodym zespole

- praca w centrum Poznania

- przerwę świąteczna ( 24.12-31.12) nie wliczoną do urlopu .