Ogłoszenie ID 1332

Montażysta mebli / Stolarz meblowy (archiwalne)

Briefcase KM KRYSTYNA MAKOWIECKA-HALOZHYN

Location Warszawa

Hourglass Pełny etat, Część etatu

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

W związku z rozwojem firmy Krystal Meble szukamy osoby do pracy na stanowisku:

Montażysta mebli / Stolarz meblowy

Główne obowiązki to:

- Składanie mebli na warsztacie (Brześce ok Warszawy)

- Montaż mebli i nowoczesnej zabudowy meblowej u klienta (Warszawa)

Jeśli jesteś zainteresowany/na lub znasz kogoś kto chciałby się realizować w meblach na wymiar prośba o kontakt przez formularz.

Wymagania

Poszukujemy osoby, która:

- Posiada praktyczne doświadczenie w składaniu i montażu mebli

- Potrafi planować czas pracy i wywiązywać się ze zleconych zadań

- Jest samodzielna i dyspozycyjna

- Potrafi pracować w zespole

- Posiada poczucie estetyki i dokładności

Oferta pracy

Oferujemy:

- Stabilną pracę

- Zatrudnienie w oparciu na umowę o pracę

- Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia (podstawa + premia)