Ogłoszenie ID 2514

Montażysta stoisk targowych (archiwalne)

Briefcase ”WIELKOPOLSKA AGENCJA PRACY” Sp. z o. o.

Location Poznań

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

  • montaż zabudowy targowej wykonanej z gotowych systemów wystawienniczych,
  • montaż zabudowy targowej wykonanej z płyt laminowanych lub płyty wiórowej,
  • prace wykończeniowe stoisk,
  • montaże i demontaże zarówno w Polsce jak i za granicą.

Wymagania

  • podstawowe umiejętności techniczne,
  • podstawowe umiejętności czytania rysunków technicznych,
  • doświadczenie w montażach (niekoniecznie targowych) lub wykończeniówce,
  • prawo jazdy kat B (mile widziane),
  • podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • chęć poszerzania kompetencji i rozwoju,
  • mile widziane osoby zaszczepione na COVID-19 (ze względu na wykonywanie niektórych zleceń za granicą).

Oferta pracy

  • stawka w zależności od umiejętności min.18zł netto / h
  • premie zadaniowe, (diety wyjazdowe),
  • niezbędne szkolenia z montażu systemowej zabudowy targowej,
  • poszerzanie kompetencji szkoleniami dostosowanymi do umiejętności i charakteru pracy.