Ogłoszenie ID 1167

Monter / Spawacz światłowodów (archiwalne)

Briefcase Fiber Men - Marcin Bergchauzen

Location Kraków

Dollar 4000.00 - 5000.00 PLN brutto

Contract Umowa zlecenie

Opis stanowiska

Zostań spawaczem światłowodów. Wejdź do branży już teraz i zarabiaj od 4000 zł do 5000 zł brutto miesięcznie.

Akademia ambitnych to program szkoleniowy przygotowany dla ambitnych osób, które są zainteresowane nauką zawodu spawacza światłowodów i rozpoczęciem pracy w zawodzie. Kurs trwa od 7 do 14 dni i obejmuje zajęcia praktyczne oraz wiedzę teoretyczną. Kurs kończy się podejściem do egzaminu praktycznego z wykonywania instalacji światłowodowych oraz egzaminem teoretycznym, po którym uzyskuje się uprawnienia elektroenergetyczne SEP 1 KV. Gwarantujemy zatrudnienie po ukończeniu kursu. Zarobki w pierwszy roku wynoszą od 4000 zł do 5000 zł brutto miesięcznie.

Miejsce szkolenia i pracy: Kraków i okolica
Forma umowy: umowa zlecenie
Firma: Fiber-men

#praca #kraków #szukam #monter #światłowody #technik #spawacz #telekomunikacja

Wymagania

* Gotowość do nauki
* Sprawność fizyczna
* Dyspozycyjność

Oferta pracy

* Naukę zawodu montera światłowodów od podstaw
* Certyfikat potwierdzający kwalifikacje
* Uprawnienia elektroenergetyczne SEP 1 KV
* Zatrudnienie