Ogłoszenie ID 987

MONTER INSTALACJI (Klimatyzacje / Wentylacje / Sanitarka) – OD ZARAZ (archiwalne)

Briefcase GRH POLSKA Sp. z o. o.

Location Pszczyna

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Poszukujemy Montera Instalacji klimatyzacyjnej / wentylacyjnej / sanitarnej
Miejsce pracy: Pszczyna
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za montaż instalacji sanitarnych lub wentylacyjnych lub klimatyzacyjnych (zależne od posiadanego przez Ciebie doświadczenia), montażem urządzeń oraz uruchamianiem instalacji

Wymagania

• Doświadczenie w zakresie montażu instalacji sanitarnych lub klimatyzacji lub wentylacji
• Prawo jazdy kat. B

Oferta pracy

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Stawka godzinowa zależna od posiadanego doświadczenia oraz premie indywidualne
• Dodatkowo płatne nadgodziny lub ich odbiór na dni wolne (wybór należy do Ciebie)
• Praca od poniedziałku do piątku - praca odbywa się głównie do 100km od Pszczyny (wyjazd i powrót tego samego dnia transportem firmowym) - w razie delegacji firma zapewnia hotel oraz dietę
• Możliwość aktywnego rozwoju zawodowego oraz poszerzania kompetencji w gronie specjalistów oraz poprzez szkolenia
• Niezbędny sprzęt do pracy