Header kadry i płace dla biur rachunkowych Header kadry i płace dla biur rachunkowych Header kadry i płace dla biur rachunkowych

Ogłoszenie ID 111

Monter instalacji wentylacji (archiwalne)

Briefcase INSTALACYJNI Jakub Szmatuła

Location Nowy Tomyśl

Dollar 4000.00 - 6000.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Firma INSTALCYJNI z siedzibą w Nowym Tomyślu poszukuje pracowników na stanowisko MONTER instalacji wentylacji. Praca polega na montazu elementów systemów wentylacyjnych w obiektach uzyteczności publicznej, przemysłowych i domach jednorodzinnych.

Wymagania

Mile widziane doświadczenie w montażu instalacji

  • obsługa elektronarzędzi
  • samodzielność i dbałość o estetykę wykonywanych prac
  • praca na wysokości powyżej 3m
  • prawo jazdy kat B
  • komunikatywność i pozytywne nastawienie
  • mile widziane uprawnienia SEP, UDT itp.

Oferujemy pracę na pełen etat na umowę o pracę w stabilnej perspektywie

  • profesjonalne wyposażenie w sprzęt
  • przyjazną atmosferę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet ubezpieczeń na życie i prywatnej opieki lekarskiej
  • dostęp do branżowych kursów i szkoleń