Header kadry i płace dla biur rachunkowych Header kadry i płace dla biur rachunkowych Header kadry i płace dla biur rachunkowych

Ogłoszenie ID 477

Monter Konstrukcji Stalowych (archiwalne)

Briefcase ASERO Industrial Services LESZEK BISKUP

Location Tarnowskie Góry

Dollar 4200.00 - 4200.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Do zadań zatrudnionej osoby będzie należało:

·       prace montażowo instalacyjne konstrukcji stalowych, maszyn i urządzeń

·       montaż elementów stalowych zgodnie z dokumentacją techniczną lub wytycznymi przełożonego

·       przygotowywanie materiałów pod montaż – załadunek/rozładunek

Wymagania

Nasze oczekiwania:

·       wykształcenie min. Zawodowe

·       mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego montażowego

·       mile widziane uprawnienia do obsługi urządzeń transportu bliskiego (zwyżka, wózek widłowy)

·      umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami ślusarskimi (szlifierka, wiertarka)

·      kilkuletnie doświadczenie na stanowisku monter

·       dokładność i skrupulatność,

Oferta pracy

Oferujemy:

·       stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,

·       praca w kraju i zagranicą

·       długofalową współpracę,

·       prywatną opiekę medyczną.

·       wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności zawodowych,

·       możliwość rozwoju - szkolenia,

·       przyjazną atmosferę w pracy,

·       narzędzia oraz środki ochrony indywidualnej potrzebne do wykonywanej pracy.

·       Wynagrodzenie: 4.200 zł brutto + dodatki