Ogłoszenie ID 2463

Monter regałów (archiwalne)

Briefcase Archers Group Spółka z ograniczoną odpowiedzalnoscia

Location Belgia

Dollar 1512.00 - 2000.00 EUR netto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Umowa zlecenie

Opis stanowiska

Prężnie rozwijająca się polska firma Archers Group poszukuje pracowników z doświadczeniem do montażu regałów magazynowych i konstrukcji stalowych. Praca odbywa się na terenie Belgii oraz Francji.

Opis pracy:

- składanie regałów magazynowych z gotowych elementów

- skręcanie elementów stalowych

- obsługa elektronarzędzi

- wykonywanie bieżących prac montażowych

- zabezpieczanie i konserwacja konstrukcji stalowych.

Wymagania

- brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości,

- umiejętności obsługi narzędzi, elektronarzędzi oraz czytanie rysunku technicznego,

- sumienność i dokładność w powierzonych zadaniach,

- uprawnienia na podnośnik nożycowy i/lub wózek widłowy oraz prawo jazdy kat B.

- znajomość języka polskiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferta pracy

- dojazd do pracy samochodem służbowym,

- zakwaterowanie Praca w Polsce i w Belgii,

- stabilne zatrudnienie - umowa o pracę lub umowa zlecenie,

- atrakcyjne wynagrodzenie ze stawką godzinową, płatne w euro

- niezbędne narzędzia pracy najlepszych marek.

- pracę w przyjaznym i zgranym zespole.