Ogłoszenie ID 1488

Monter sieci i instalacji teletechnicznych (archiwalne)

Briefcase ”IREBEL” Jacek Lach

Location Tarnów

Dollar od 3500.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Specjalista / monter ds. telekomunikacji w założeniu buduje, konserwuje i naprawia telekomunikacyjne linie kablowe ziemne, kanałowe i napowietrzne, wykonuje roboty związane z montażem złączy kablowych, elementów zakończeń kabli, przełącznic, wykonuje instalacje telekomunikacyjne i teleinformatyczne wewnętrzne.

Specjalista wraz z zespołem buduje roziązania w oparciu o przekazane projekty, wykonuje pomiary parametrów budowanych rozwiązań i weryfikuje ich poprawność.

Wymagania

Uczciwość, pracowitość, dyspozycyjność.

Podstawowe umiejętności techniczne, umiejętność pracy w zespole, sprawność fizyczna.

Mile widziane prawo jazdy kat. B, wiedza techniczna, umiejętność komunikacji.

Transfer wiedzy, doświadczenia z zakresu rozwiązań telekomunikacyjnych opartych o szeroko rozumianą technologię światłowodową.

Praca na terenie woj. małopolskiego w zgranym zespole.

Praca w oparciu o umowę o pracę, 8 godz dziennie od poniedziałku do piątku.