Ogłoszenie ID 2547

MONTER URZĄDZEŃ DŹWIGOWYCH (archiwalne)

Briefcase LSWI POLSKA Sp. z o. o.

Location Warszawa

Dollar od 7000.00 PLN netto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa zlecenie

Opis stanowiska

LSWI POLSKA SP. Z O. O. PILNIE poszukuje do swojego zespołu, wykwalifikowego montera do montażu dźwigów osobowych wraz z pomocnikiem /lub bez/. Możliwe wyjazdy na montaże zagraniczne, płatne odpowiednio więcej.

Obowiązki:

 montaż i odbiór dźwigów osobowych

Wynagrodzenie uzależnione od stopnia doświadczenia oraz ilości złożonych dźwigów w miesiącu średnio 8000 netto dla montera.

Możliwość podjęcia pracy ze swoim pomocnikiem (wynagrodzenie do uzgodnienia).

Wymagania

  • Minimum 2-letniego doświadczenia w montażu Schindler, Otis, Kone lub Thyssen
  • dobrej znajomości czytania dokumentacji technicznej dźwigów osobowych
  • uprawnienia UDT mile widziane
  • uprawnienia SEP do 1 kV
  • duża kultura pracy
  • dobra znajomość dokumentacji technicznej dźwigów osobowych i towarowych
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

  •  zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, zlecenie, podwykonawstwo
  • dojazd i nocleg na projekcie poza województwem mazowieckim
  • delegacje zagraniczne /wyższe zarobki na czas wyjazdu/
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę firmie na wielu projektach krajowych i zagranicznych
  • odpowiedzialność i samodzielność w powierzonym zakresie
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • szkolenia