Ogłoszenie ID 1989

Monter (archiwalne)

Briefcase DERENTIS Damian Banaszek

Location Ząbki

Dollar 2200.00 - 3700.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Mała, rodzinna firma DERENTIS rozwinęła się gwałtownie i zmienia lokalizacje z powodu zapotrzebowania na większy lokal. Dzięki zwiększonej powierzchni lokalu możemy zatrudnić nowych pracowników do naszego składu. Poszukujemy zdolnych manualnie (sprawne dwie ręce) pracowników do produkcji pamięci usb i/lub obsługi maszyn grawerskich. Towary bardzo małogabarytowe.
Praca na pełen etat ; umowa o pracę.
Lokalizacja: na granicy Marek i Ząbek przy Makro - koło Warszawy.
Bardzo chętnie oczekujemy kandydatów z niepełnosprawnością.

Wymagania

Zaangażowanie w wykonywaną pracę
Mile widziane doświadczenie produkcyjne
Wykształcenie min. zawodowe
Zdolności manualne
Szczerość
Punktualność
Schludność

Oferta pracy

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
profesjonalny proces wdrożenia, umożliwiający poznanie firmy oraz kultury organizacyjnej
różnorodność zadań w bezpośrednim kontakcie z produkcją
profesjonalne narzędzia pracy i wsparcie kolegów/koleżanek z działu