Header kadry i płace dla biur rachunkowych Header kadry i płace dla biur rachunkowych Header kadry i płace dla biur rachunkowych

Ogłoszenie ID 3019

nauczyciel wychowania przedszkolnego (archiwalne)

Briefcase Akademia Przyrody dr inż. EWA CZAJKA

Location Poznań

Dollar 4300.00 - 4500.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Do najmłodszej grupy przedszkolnej (dzieci w wieku 2,5 do 3,5 lat) poszukujemy energicznej i pozytywnie nastawionej do pracy z małymi dziećmi nauczycielki.

Wymagania

Czego oczekujemy?
1) wykształcenia pedagogicznego (zachęcamy do składania ofert zarówno absolwentki, jak i studentki IV i V roku), najlepiej o kierunku wychowanie przedszkolne, nauczanie początkowe lub studentki/absolwentki innych kierunków pedagogicznych z ukończonymi studiami podyplomowymi wychowanie przedszkolne;
2) wysokich zdolności interpersonalnych (bardzo zależy nam na budowaniu pozytywnych relacji z dziećmi i ich rodzicami);
3) podstawowej wiedzy na temat autyzmu, zespołu Aspergera, zespołu Downa, niepełnosprawności intelektualnej, afazji (takie dzieci mogą znajdować się w grupie pod opieką asystentów);
4) zaangażowania, odpowiedzialności wobec podjętych zobowiązań, pozytywnego nastawienia do pracy i ludzi, poczucie humoru również mile widziane:)
5) chęci do poszerzania swoich kompetencji.

Oferta pracy

1) umowę o pracę na pełen etat;
2) pensję podstawową 4040 zł brutto + dodatek za frekwencję 460 zł brutto
3) stałe wsparcie pomocy nauczyciela (odpowiedzialna za czynności higieniczno- opiekuńcze), również zatrudnionej na cały etat oraz obecność w grupie asystentów dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi (zwykle w grupie pracuje około 3-4 osób dorosłych);
4) pracę w systemie zmianowym: 7-15, 8-16, 9-17;
5) pracę w doświadczonym i sympatycznym zespole;
6) serwis kawowy i herbaciany;
7) serwis higieniczny dedykowany kobietom.