Ogłoszenie ID 2325

Nauczycielka wychowania przedszkolnego (archiwalne)

Briefcase TOMMAR CRECHE Sp. z o. o.

Location Kraków

Dollar 4000.00 - 5000.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Jesteśmy nowym przedszkolem pomagającym dzieciom rozwijać swój potencjał i zdolności językowe oparte na polskich i elementach europejskich programów nauczania.
Obecnie poszukujemy dynamicznego i kreatywnego nauczyciela wychowania przedszkolnego.

Zakres obowiązków:

·       Sprawowanie opieki wychowawczo-edukacyjnej nad dziećmi w wieku od 2,5 do 6 lat,

·       Przygotowywanie i prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych,

·       Utrzymanie stałego kontaktu z rodzicami w ramach przekazywania  informacji zwrotnej z zakresu postępów edukacyjnych i wychowawczych dzieci

·       Organizacja oraz udział w wydarzeniach o charakterze wychowawczo-dydaktycznym, kulturalnym lub rekreacyjno-sportowym

Wymagania

·       Wykształcenie wyższe pedagogiczne  - specjalności wychowanie przedszkolne/edukacja wczesnoszkolna

·       Doświadczenie w pracy na stanowisku nauczyciela,

·       Umiejętność organizacji pracy i prowadzenia niezbędnej dokumentacji,

·       Zamiłowanie do pracy z dziećmi i kształtowaniem młodych charakterów,

·       Swoboda w komunikacji z rodzicami i współpracownikami

Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (zaawansowana znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem)

Oferta pracy

• Zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
• Konkurencyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia
• Dobrą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole
• Możliwość rozwoju zawodowego i kształtowanie dalszej kariery zawodowej związanej z edukacją dzieci w dwujęzycznym środowisku
• Możliwość realizacji własnych pomysłów, kreatywną atmosferę i wpływ na przyszłośc placówki od pierwszego dnia
• Możliwość pracy z doświadczoną, dwujęzyczną kadrą
• Pracę w nowoczesnym, dobrze skomunikowanym przedszkolu