Ogłoszenie ID 498

Obsługa klienta w parku rozrywki (archiwalne)

Briefcase ATERIMA Sp. z o. o.

Location Zator

Dollar od 22.28 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa zlecenie

Opis stanowiska

ATERIMA WORK- Jesteśmy agencją zatrudnienia z siedzibą w Krakowie, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 22887.
Działamy w całej Polsce, zawsze etycznie i zgodnie z zasadami. Zamiast szukać dróg na skróty, stawiamy na odpowiedzialność. Zgłoś się do nas - mamy dla Ciebie pracę.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Obsługa kasy fiskalnej
  • Obsługa budek z grami zręcznościowymi
  • Profesjonalna i miła obsługa Klienta

Wymagania

  • Jesteś dyspozycyjny/a do pracy od poniedziałku do niedzieli
  • Jesteś osobą komunikatywną i otwartą
  • Posiadasz doświadczenie w obsłudze klienta - mile widziane

Oferta pracy

Wybranym kandydatom zaoferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Stawkę godzinową 22,28 zł brutto + możliwość uzyskania premii uznaniowej
  • Zlecenie w godzinach 9:00- 20:00 od poniedziałku do niedzieli wg ustalonego harmonogramu (gwarantujemy 1-2 dni wolne w tygodniu)
  • Zlecenie na terenie największego Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze