Ogłoszenie ID 2667

Office Manager / Specjalista kadrowo - płacowy (archiwalne)

Briefcase CHILD FIRST Sp. z o. o.

Location Warszawa

Dollar 5000.00 - 7000.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Oferujemy możliwość pracy przy ekscytującym projekcie w pierwszym w Polsce przedszkolu, w którym wdrażamy autorski program rozwoju inteligencji emocjonalnej, od kilku lat tworzony przy współpracy z amerykańskimi organizacjami edukacyjnymi. Poszukujemy osób, które chcą stać się częścią naszej załogi i wspólnie z nami zmieniać na lepsze polską edukację przedszkolną.

Obecnie poszukujemy osoby do asysty w biurze, w naszym przedszkolu na warszawskim Mokotowie.

Zależy nam, aby nasz Office Manager / Specjalista od kadr i płac:

  • miał wysoką kulturę osobistą, był otwarty i życzliwy,
  • lubił pracować z dokumentami i charakteryzował się dobrą organizacją pracy,
  • był uczciwy, rzetelny oraz lubił dzieci,
  • miał doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • miał pozytywne podejście do klientów przedszkola, służył im pomocą i rozumiał funkcję usługową swojego stanowiska,
  • szanował ludzi i tworzył przyjazną atmosferę pracy,
  • czuł powołanie i zapał do pracy w edukacji,
  • sumiennie wykonywał swoje obowiązki,
  • chciał się rozwijać, uczyć nowych umiejętności oraz podnosić swoje kwalifikacje,

Wymagania

Wymagania:

  • min. roczne doświadczenie na pokrewnym stanowisku pracy
  • min. podstawowa wiedza z zakresu kadr i księgowości
  • znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację,
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych i komputera,
  • znajomość programów biurowych (Word, Excel, Powerpoint w stopniu pozwalającym na płynną pracę),

Obowiązki:

  • przygotowanie dokumentów kadrowych i finansowych dla zewnętrznego biura księgowego oraz wyjaśnianie ew. niezgodności
  • wprowadzanie danych finansowych i kadrowych do firmowego systemu informatycznego
  • prowadzenie gospodarki pieniężnej, w tym funkcji kasjera
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów oraz porządek w dokumentacji
  • przygotowywanie comiesięcznych raportów dot. funkcjonowania grup przedszkolnych
  • kierowanie żywieniem w placówce oraz nadzór nad zgodnością przebiegu żywienia z aktualnymi przepisami
  • bieżąca obsługa rodziców i służenie pomocą w ich codziennych potrzebach
  • okazjonalna pomoc w obsłudze dzieci
  • wewnętrzna kontrola warunków sanitarnych

Oferta pracy

Oferujemy:

  • udział w indywidualnym programie rozwoju inteligencji emocjonalnej na bazie współczesnej wiedzy najbardziej rozwiniętych, pod tym względem, ośrodków badawczych i szkoleniowych,
  • zdobycie unikatowej wiedzy i kompetencji pomocnej w życiu codziennym i coraz bardziej poszukiwanych na rynku pracy,
  • możliwość awansu zawodowego
  • udział w szkoleniach rozwijających osobowość, uczących nowych umiejętności oraz podnoszących kwalifikacje
  • pracę w międzynarodowym, młodym, kreatywnym i dynamicznym zespole
  • uczestnictwo w wyjściach i wyjazdach integracyjnych z całym zespołem
  • wyjątkowe warunki warunki lokalowe i lokalizacyjne
  • konkurencyjne wynagrodzenie proporcjonalne do kwalifikacji i inicjatywy do pracy