Ogłoszenie ID 2577

Operator CNC (archiwalne)

Briefcase Pasote Paweł Solarz

Location Cedry Małe

Dollar 4000.00 - 7000.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Umowa zlecenie

Opis stanowiska

Na stanowisku głównym zadaniem będzie obsługa maszyn CNC, czyli uruchamianie odpowiedniego programu, kontrola wyrobów, dobór narzędzi i podpisywanie wyciętych detali. Przygotowanie materiału do zlecenia z magazynu, oraz w luźniejszych dniach drobne prace około stanowiskowe. Nowe osoby wprowadzimy stopniowo do pełnego zakresu zadań, do wszystkiego przekazując instrukcje.

Wymagania

Wymagania:

  • Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej
  • Zdolności manualne i umiejętność korzystania z elektronarzędzi
  • Chęć nauki obsługi maszyny CNC
  • Odpowiedzialność i sumienność

Dodatkowe umiejętności brane pod uwagę:

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne czytanie instrukcji i oglądanie filmów w tym języku
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi
  • Wiedza z zakresu obróbki drewna (np. ukończone technikum w kierunku technologa drewna)

Jesteśmy kameralną szybko rozwijającą się firmą zajmującą się produkcją zarówno własnych mebli jak i mebli na wymiar. W ofercie zabudów na wymiar posiadamy dodatkowo własne lakierowane fronty meblowe, panele naścienne, jak również specjalistyczne materiały kompozytowe. Dodatkowo zajmujemy się usługowo projektowaniem, prototypowaniem oraz frezowaniem na przemysłowym ploterze CNC. Specjalizujemy się w obróbce i doradztwie w zakresie drewna, materiałów drewnopochodnych oraz tworzyw sztucznych.

Co oferujemy:

  • Dopłaty do dojazdów do pracy zarówno samochodem jak i autobusem (co godzinę z Gdańska/Elbląga)
  • Nauka obsługi maszyn CNC
  • Pozyskanie wiedzy o obróbce skrawaniem drewna i tworzyw sztucznych
  • Możliwość zrobienia uprawnień na wózki widłowe
  • Możliwość rozwoju w kierunku programisty CNC