Ogłoszenie ID 678

Operator frezarki CNC (archiwalne)

Briefcase POWERJOBS Sp. z o. o.

Location Francja

Dollar 11000.00 - 12200.00 PLN netto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

  • praca w zakładzie jako operator frezarki CNC;
  • produkcja seryjna i jednostkowa;
  • ustawianie maszyny pod daną serię;
  • obróbka elementów o dużych gabarytach;
  • prace na podstawie rysunku technicznego;
  • praca na maszynie: DECKEL MAHO - DMF 260-11, Supermax YCM-V116B, Fraiseuse Supermax YCM-V188B;
  • sterowanie: FANUC.

Wymagania

  • udokumentowane doświadczenie pracy jako operator CNC;
  • znajomość rysunku technicznego;
  • umiejętność ustawiania maszyny pod daną serię produkcyjną.

  • szacowany zarobek wraz z nadgodzinami od 2400 do 2600 euro netto/m-c;
  • wynagrodzenie za 152 h pracy 2050 euro netto, tj. 13,48 euro netto/h;
  • dla osób ze znajomością języka francuskiego – dodatek 100 euro netto/m-c;
  • zwrot kosztów amortyzacji samochodu do 100 euro netto/m-c;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • składki do ZUS-u odprowadzone od średniej krajowej;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę (praca tymczasowa);
  • zwrot kosztów przejazdu Polska – Francja w kwocie 50 euro netto po dwóch miesiącach;
  • odzież roboczą;
  • PowerBonus – 450 zł netto za polecenie pracownika.