Ogłoszenie ID 1047

Operator maszyn CNC (archiwalne)

Briefcase POWERJOBS Sp. z o. o.

Location Zawiercie

Dollar 4000.00 - 5900.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Agencja zatrudnienia PowerJobs Sp. z o.o. (nr KRAZ 11749), mieszcząca się w Katowicach przy ul. Ks. P. Ściegiennego 3, oferuje pracę w firmach z branży produkcyjnej, przemysłowej, logistycznej i automotive w Polsce, Niemczech oraz Francji. Pomagamy naszym kandydatom w znalezieniu zatrudnienia zgodnego z ich oczekiwaniami i kwalifikacjami. Pracownikom gwarantujemy pełne wsparcie koordynatorów i terminowe wypłaty. Aplikuj i pracuj dla najlepszych!

Zadania:

• obsługa maszyn CNC (np. frezarka lub 3-osiowe centrum obróbcze, giętarka lub maszyna do cięcia laserowego) w dziale obróbki mechanicznej i gięcia;
• praca w oparciu o rysunek techniczny;
• nadzór nad wybranym etapem pracy nowoczesnego centrum obróbki;
• bieżąca kontrola jakości z dokładnością do 0,01 mm.

Wymagania

• umiejętność czytania rysunku technicznego i korzystania z narzędzi pomiarowych;
• mile widziane uprawnienia do obsługi urządzeń transportu bliskiego (kat. IS lub IIS);
• doświadczenie na podobnym stanowisku.

• praca od zaraz w systemie 3-zmianowym (6.00-14.00-22.00) – wolne weekendy;
• nadgodziny dla chętnych;
• stabilne zatrudnienie w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym;
• umowa o pracę na pełny etat;
• możliwość rozwoju zawodowego.