Ogłoszenie ID 1476

Operator maszyny spawającej (archiwalne)

Briefcase POWERJOBS Sp. z o. o.

Location Francja

Dollar 9500.00 - 11000.00 PLN netto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

·      praca przy obsłudze maszyny  spawającej

·      miele widziana umiejętność spawania punktowego (ręcznego) – poprawki po robocie

Wymagania

·      udokumentowane doświadczenie pracy jako operator maszyn lub spawacz lub zawód pokrewny.

·      szacowany zarobek wraz z nadgodzinami od 2200 do 2400 euro netto/m-c;

·      wynagrodzenie za 152 h pracy 2000 euro netto, tj. 13,15 euro netto/h;

·      dla osób ze znajomością języka francuskiego – dodatek 100 euro netto/m-c;

·      zwrot kosztów amortyzacji samochodu do 100 euro netto/m-c;

·      darmowe zakwaterowanie;

·      opiekę polskiego koordynatora;

·      składki do ZUS-u odprowadzone od średniej krajowej;

·      stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę (praca tymczasowa);

·      zwrot kosztów przejazdu Polska – Francja w kwocie 50 euro netto po dwóch miesiącach;

·      odzież roboczą;

·      PowerBonus – 450 zł netto za polecenie pracownika.