Ogłoszenie ID 1959

Opiekun w żłobku (archiwalne)

Briefcase STANKIEWICZ BARTOSZ

Location Dąbrowa Górnicza

Dollar 3100.00 - 3450.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Prywatny Żłobek Bolek i Lolek w Dąbrowie Górniczej poszukuje kandydatów na stanowisko opiekun w żłobku.

JEŚLI CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO NASZEGO ZESPOŁU PROSIMY O WYSYŁANIE CV ORAZ KONTAKT TELEFONICZNY: 505-340-943

Wymagania

WYMAGANIA:

- ukończony kurs opiekuna w żłobku lub w klubie dziecięcym

-udokumentowany rok z pracy z dziećmi do lat 3 lub ukończone studia o kierunku pedagogika przedszkolna, wczesnoszkolna

- odpowiedzialność, cierpliwość, komunikatywność, umiejętność pracy w grupie, empatia, pomysłowość

Oferta pracy

OFERUJEMY:

- pracę w młodym zespole od poniedziałku do piątku najpóźniej do godziny 17:30

- stabilne zatrudnienie z możliwością rozwoju

- komfortowe warunki rozwoju