Ogłoszenie ID 2163

os. sprzątająca (archiwalne)

Briefcase HR FOR BUSINESS Sp. z o. o.

Location Bytom

Dollar 3500.00 - 3580.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Szukasz pewnej pracy z terminowo wypłacanym wynagrodzeniem?

Dobrze trafiłeś!

Jesteśmy firma z wieloletnim doświadczeniem w świadczeniu usług czystościowych i aktualnie poszukujemy do długofalowej współpracy pracowników na stanowisko:

PRACOWNIKÓW w grupie mobilnej

Praca polega na sprzątaniu dyskontów spożywczych na terenie woj. śląskiego oraz małopolskiego.

Wymagania

Poszukuję osoby na stanowisko:

  • pracownik sprzątający- oferujemy: zatrudnienie na pełen etat w ramach umowy o pracę z wynagrodzeniem 3500 brutto + premia uznaniowa do 500zł brutto/ miesięcznie.

Praca odbywa się w godz. nocnych.

Zapewniamy transport samochodem służbowy, w razie potrzeby(w przypadku dalszego wyjazdu) zakwaterowanie- nocleg.

Do obowiązków osoby podejmującej pracę należeć będzie:

  • doczyszczanie dyskontów spożywczych : mycie lad chłodniczych, stref do wypieku pieczywa, zaplecza, boksów kasowych, wiatrołapów, itp.

Poszukujemy osób do podjęcia długofalowej- legalnej współpracy.

Oferujemy stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.

Oferta pracy

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu:

  • od poniedziałku do piątku w godz.: 7-15 pod nr: 510 013 612 / 510 011 968
  • wysyłając sms: praca grupa mobilna. Oddzwonię.
  • po godz.: 16 kontakt pod nr: 800-927-847