Ogłoszenie ID 1806

osoba sprzątająca (archiwalne)

Briefcase HR FOR BUSINESS Sp. z o. o.

Location Białystok

Dollar do 1400.00 PLN brutto

Hourglass Część etatu

Opis stanowiska

Pracownik sprzątający pomieszczenia biurowe

Praca w godzinach: 15:00-19:00
Miejsce pracy: ul. Plażowa

Twoje zadania:
-Prace porządkowo – czystościowe na obiekcie biurowym (odkurzanie, mycie podłóg, mycie korytarzy, sprzątanie toalet i pomieszczeń socjalnych)

Wymagania

Poszukujemy Osób:
-Niekaranych
-Dyspozycyjnych
-Sumiennych i zaangażowanych w wykonywane obowiązki

Oferta pracy

Co możemy zaoferować:
-Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
-Pracę na pół etatu w godzinach 15:00-19:00 od poniedziałku do piątku;
-Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
-Wynagrodzenie płatne zawsze w terminie;
-Niezbędne środki czystości;
-Wsparcie przełożonego i wdrożenie na obiekcie;

Możliwość zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej – wraz z szeregiem korzyści m.in.: – dofinansowanie do turnusów rehabilitacyjnych i sprzętu rehabilitacyjnego – dofinansowanie do leków i okularów – zwrot kosztów dojazdu lub jego dofinansowanie – świadczenia przeznaczone na adaptację i wyposażenie mieszkań, w tym np. zakupu wyposażenia AGD, doradztwo zawodowe oraz wsparcie dla osób niepełnosprawnych z ramienia współpracującej z nami Fundacji, dodatkowe 10 dni urlopu (tylko stopień umiarkowany i znaczny).

U nas każdy ma szansę!