Ogłoszenie ID 2064

Osoba sprzątająca (archiwalne)

Briefcase HR FOR BUSINESS Sp. z o. o.

Location Kraków

Dollar 2800.00 - 3000.00 PLN brutto

Opis stanowiska

osoba sprzątająca 13-21: sprzątaniem części biurowej zakładu w tym sanitariatów, szatni, korytarzy, myciem podłóg, odkurzaniem, dezynfekcją biur
osoba sprzątająca w systemie zmianowym: sprzątaniem podległego wydziału w tym: sanitariatów, szatni, korytarzy, myciem podłóg, odkurzaniem, dezynfekcją pomieszczeń
pracownik myjni w systemie zmianowym: myciem oprzyrządowania części do maszyn

Wymagania

dobrej organizacji własnej pracy
dokładności i sumienności

umowę o pracę poprzedzoną okresem próbnym na umowie zlecenie
pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 13-21 lub w systemie zmianowym 6-14, 14-22, 22-6
możliwość skorzystania z oferty Multisport oraz Luxmed
dodatkowe ubezpieczenie na życie w PZU