Ogłoszenie ID 1635

Osoba sprzątająca (archiwalne)

Briefcase HR FOR BUSINESS Sp. z o. o.

Location Wrocław

Dollar 18.30 - 18.30 PLN brutto

Hourglass Część etatu

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Praca od zaraz w usługach porządkowo- czystościowych

Szukasz pracy od zaraz?

Cenisz sobie ład i porządek?

Jeśli tak to szukamy właśnie Ciebie!

(Sprzątanie posesji wokół budynku - zamiatanie, przycinanie żywopłotu, sprzątanie klatki schodowej)

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu pod numerem:

571330178 lub 510013455

Wymagania

  • Rzetelność w wykonywaniu obowiązków,
  • Pozytywne nastawienie,
  • Dokładność w wykonywaniu pracy
  • Mile widziane doświadczenie.

  • Gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10 – tego każdego miesiąca,
  • Jasne warunki pracy i płacy,
  • Możliwość pracy w jednej z największych firm w Polsce,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 07.00-11.00.

U nas każdy ma szansę!

Zapraszamy również osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

Oferujemy:

· umowę o pracę,

· gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze na 10 – tego każdego miesiąca,

· możliwość zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej – wraz z szeregiem korzyści m.in.:

– dofinansowanie do turnusów rehabilitacyjnych i sprzętu rehabilitacyjnego,

– dofinansowanie do leków i okularów,

– zwrot kosztów dojazdu lub jego dofinansowanie,

– świadczenia przeznaczone na adaptację i wyposażenie mieszkań, w tym np. zakupu wyposażenia AGD,

· doradztwo zawodowe oraz wsparcie dla osób niepełnosprawnych z ramienia współpracującej z nami Fundacji,

· dostęp do szkoleń i możliwość podniesienia kwalifikacji,

· pracę w przyjaznym zespole i wsparcie przełożonego w codziennym wykonywaniu czynności,

· możliwość skorzystania z ubezpieczenia zdrowotnego.