Ogłoszenie ID 822

Pakowacz w branży kosmetycznej (archiwalne)

Briefcase ATERIMA Sp. z o. o.

Location Kraków

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa zlecenie

Opis stanowiska

ATERIMA WORK- Jesteśmy agencją zatrudnienia z siedzibą w Krakowie, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 24243.
Działamy w całej Polsce, zawsze etycznie i zgodnie z zasadami. Zamiast szukać dróg na skróty, stawiamy na odpowiedzialność. Zgłoś się do nas - mamy dla Ciebie pracę.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Oklejanie opakowań etykietami
  • Kontrola poprawnego etykietowania kosmetyków
  • Pakowanie kosmetyków do pudełek
  • Odbiór produktów z linii produkcyjnej
  • Dbałość o ciągłość procesów produkcyjnych
  • Drobne czynności na produkcji kosmetyków

Wymagania

  • Posiadasz aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych (warunek konieczny)
  • Jesteś osobą dyspozycyjną od poniedziałku do piątku
  • Posiadasz dojazd do miejsca wykonywania zlecenia: Kraków, ul. Fabryczna

Oferta pracy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Wynagrodzenie na poziomie 18,30 zł brutto/h (zawsze na czas!)
  • Zlecenie od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym (6-14; 14-22; 22-6)
  • Zlecenie w znanej firmie kosmetycznej