Ogłoszenie ID 1830

Pielęgniarka Podstawowej Opieki Medycznej (archiwalne)

Briefcase HR FOR BUSINESS Sp. z o. o.

Location Wrocław

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Szukasz pracy od zaraz?

Posiadasz aktualne prawo wykonywania zawodu pielęgniarki oraz aktualną książeczkę Sanepidu?

Jeśli TAK to mamy dla Ciebie ofertę pracy!

Miejsce pracy: Budzów

  • Wykonywanie zabiegów pielęgnacyjno – leczniczych w warunkach domowych u pacjentów oraz w Przychodni,
  • Rejestracja pacjentów,
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej,
  • Raportowanie do przełożonych

Wymagania

  • Aktualne prawo wykonywania zawodu pielęgniarki,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Aktualna książeczka Sanepid,
  • Ukończony kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa: * rodzinnego, *środowiskowego, *środowiskowo – rodzinnego, *zachowawczego, *przewlekle chorych i niepełnosprawnych, geriatrycznego,

Oferta pracy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Wypłatę zawsze na czas
  • Pracę w godzinach od 08.00-18.00.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu pod numerem:

571 330 178 lub 510 013 455

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.

Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 53-111, ul. Ślężna 118.