Ogłoszenie ID 2025

Pomoc kuchenna/Kucharz (archiwalne)

Briefcase Eat&Fun Damian Kapelański

Location Kolno

Dollar 3000.00 - 6000.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Twoja kreatywność uczyni nasz koncept wyjątkowym
Nowo powstajacy kompleks gastronomiczno-rozrywkowy poszukuje ambitnych, pełnych pasji i zaangażowania osób do pracy
Jeśli jesteś jedną z nich i posiadasz wrodzoną gościnność, jesteś otwarta/y na nowe wyzwania, chcesz uczestniczyć w tworzeniu wyjątkowego miejsca i dołączyć do naszego kreatywnego zespołu, wyślij swoje CV  w tytule nazwa stanowiska. Napisz nam parę słów o sobie, dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać.
Aktualnie poszukujemy osób na stanowiska:
· SZEF KUCHNI (EXECUTIVE CHEF)
· ZASTEPCA SZEFA KUCHNI (SOUS CHEF)
· KUCHARZ SEKCJI
· MANAGER RESTAURACJI
· KIEROWNIK ZMIANY W RESTAURACJI
· SZEF BARU
· KELNER
· BARMAN
· PRACOWNIK ZAPLECZA KUCHNI

Wymagania

Oferta pracy

Oferujemy:
· Współpracę w oparciu o umowę o pracę lub samozatrudnienie,
· Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
· Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności, poparte systemem bonusowym
· Prywatną opiekę zdrowotną
. Kartę multisport
· Szkolenia zewnętrzne,
· Dla osoby z poza Kolna, oferujemy pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania na dogodnych warunkach.