Ogłoszenie ID 1839

Praca dlat studenta/ucznia (archiwalne)

Briefcase HR FOR BUSINESS Sp. z o. o.

Location Lublin

Dollar od 18.30 PLN netto

Contract Umowa zlecenie

Opis stanowiska

Jesteś studentem i chcesz większej niezależności finansowej?

Chcesz zdobyć doświadczenie?

Nie czekaj, zgłoś się do Nas !

Obecnie poszukujemy uczniów/studentów do pracy na stanowisko:

Kontrolera do strefy płatnego parkowania w centrum Lublina – praca w terenie ,

pn-pt g. 8.00-18.00 grafik do dopasowania

( przeszkolenie płatne; kontrola poboru opłat za postój pojazdów samochodowych w obszarze strefy płatnego parkowania)

Wymagania

- posiadania ważnego statusu studenta/ucznia lub zaświadczenia

- dyspozycyjności w godzinach 8.00-18.00 grafik do ułożenia, 2-3-4-5 dni może, być - sam decydujesz!

- odpowiedzialności

- stawkę 18,30 netto za przepracowaną każdą godzinę na rękę! ;

- umowa zlecenie;

- ciepły posiłek;

- terminowe wypłaty;

- do ustalenia grafik;

Więcej informacji pod numerem telefonu: 510 015 878

lub wyślij sms ' Parking' oddzwonimy.

Czekamy na Ciebie ! Wyślij CV!

Jeśli wysyłasz CV prosimy o zawarcie poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę dla HR FOR BUSINESS SP Z O. O. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.' Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR FOR BUSINESS SP Z O. O. z siedzibą we Wrocławiu (53 – 111), przy ul. Ślężnej 118. Informujemy też, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.