Ogłoszenie ID 408

Praca na myjni w salonie dealera Warszawa Mory (archiwalne)

Briefcase IMART Usługi Dystrybucja Maciej Karwiński

Location , Warszawa

Dollar 3400.00 - 5000.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa zlecenie

Opis stanowiska

Poszukujemy Pracowników do Myjni Ręcznej Samochodów w salonie Dealera

Czynności:

• Mycie, wycieranie i odkurzanie samochodów

• Praca w tygodniu: 6.00-14.00 lub 14.00-22.00

• Soboty w zależności od potrzeb: 8.00 do 15.00-16.00

Od Kandydata oczekujemy:

• Prawo Jazdy min. Kat. B

• Chęci do pracy przy myciu i kosmetyce samochodów

Oferujemy:

• Dobre zarobki i warunki pracy

• Umowa Zlecenie na Pełny Etat

• Odzież Roboczą

• Stabilną Pracę i Płacę

• Szkolimy niedoświadczonych pracowników

• Wynagrodzenie oraz szczegóły pracy do omówienia na spotkaniu rekrutacyjnym.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie zgłoszenia z CV

lub kontakt telefoniczny na numer: 535 212 325

Wymagania

  • Masz doświadczenie ? To dobrze, ale jeżeli nie to Wszystkiego Cię nauczymy
  • Prawo jazdy kat. B