Ogłoszenie ID 2972

Praca przy produkcji w fabryce rurek plastikowych (archiwalne)

Briefcase Hava Consulting Sp. z o. o.

Location Bochnia

Dollar 3500.00 - 4100.00 PLN netto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa zlecenie

Opis stanowiska

Pracownik Produkcji w Bochni, województwo małopolskie

Zatrudnimy pracowników na stanowisko Pracownik Produkcji. Praca w mieście Bochnia, województwo małopolskie.

Opis stanowiska:

Produkcja rurek plastikowych zgodnie z wytycznymi i standardami firmy.
Praca w zespole produkcyjnym, realizacja wyznaczonych zadań.
Zapewnienie wysokiej jakości produktów i przestrzeganie standardów produkcyjnych.
Praca w systemie zmianowym:Poniedziałek - piątek, godziny 6:00-18:00 oraz 18:00-6:00.
Co druga sobota, godziny 6:00-14:00.

Jeśli jesteś zainteresowany tym stanowiskiem i spełniasz nasze wymagania, prosimy o przesłanie swojego CV za pośrednictwem portalu lub skontaktowanie się telefonicznie pod numerem 794 594 489 / 531 593 338.

Niniejsza oferta pracy ma charakter informacyjny i nie stanowi formalnej umowy. Zastrzegamy sobie prawo do skrócenia lub wydłużenia procesu rekrutacji oraz nie kontaktowania się ze wszystkimi kandydatami.

Wymagania

Wymagania:

Motywacja do pracy i gotowość do nauki nowych umiejętności.
Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.
Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność.
Zdolność do wykonywania prostych czynności manualnych.

Oferta pracy

Oferujemy:

Stawka 20zł netto za godzinę
400 złotych dopłaty do zakwaterowania
Odzież robocza zapewniona przez pracodawcę
Dojazd na terenie miasta Bochnia zapewniony przez pracodawcę
Umowa zlecenie
Przyjazną atmosferę pracy i profesjonalne wsparcie.