Ogłoszenie ID 1746

pracownik gospodarczy (archiwalne)

Briefcase HR FOR BUSINESS Sp. z o. o.

Location Rzeszów

Dollar 18.30 - 19.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Umowa zlecenie

Opis stanowiska

Mamy dla Ciebie pewne zatrudnienie. Zgłoś się do nas !
Zadania/czynności:
- Prace porządkowo czystościowe na terenie obiektu

- Praca na maszynie sprzątającej
- Sprzątanie korytarzy, zapleczy sanitarnych
- Uzupełnianie środków higienicznych

- przywożenie wózków sklepowych z wiat parkingowych.

Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 16:00 pod nr tel. 510 011 714 po godzinie 16.00 prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel.: 71 711 01 44
Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 53-111, ul. Ślężna 118.

Wymagania

Dokładność
Sumienność
Odpowiedzialność za powierzone zadania
Dbałość o powierzony sprzęt

Oferta pracy

Stabilne warunki pracy
Wdrożenie i przeszkolenie
Niezbędne narzędzia pracy
Zatrudnienie w Zakładzie Pracy Chronionej, która daje możliwość korzystania z dofinansowań do np.: leków, turnusów rehabilitacyjnych i inne.