Ogłoszenie ID 1482

Pracownik magazynu BIOSPACE (archiwalne)

Briefcase BioSpace Mariusz Piotrowski

Location Poznań

Dollar 3000.00 - 3500.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat, Część etatu

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Firma BIOSPACE, producent i dystrybutor sprzętu laboratoryjnego, poszukuje osoby do pracy na stanowisku Pracownik Magazynu.

Obowiązki:

  • przyjmowanie dostaw,
  • rozkładanie towarów na półkach,
  • przygotowywanie materiałów wysyłkowych,
  • konfekcjonowanie produktów,
  • utrzymywanie porządku na magazynie.

Wymagania

  • pracowitość,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • sumienność i dokładność,
  • zdolności manualne,
  • pozytywne nastawienie do pracy.

Oferta pracy

  • pracę w rozwijającej się firmie,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę na pełen etat (możliwość zatrudnienia na część etatu),
  • pracę od pn-pt między godz. 7:30-15:30,
  • miejsce pracy: Poznań, Naramowice

Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem za pomocą elektronicznego formularza zgłoszeniowego.