Ogłoszenie ID 2295

Pracownik magazynu sklepu internetowego/kompletowanie zamówień (archiwalne)

Briefcase PROMO FRIENDS Bartłomiej Nowakowski

Location Piaseczno

Dollar 20.00 - 22.00 PLN netto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa zlecenie

Opis stanowiska

Sklep internetowy MEDICALPROMO zatrudni od zaraz pracownika na stanowisko: MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Piaseczno, Celtic Park, ul. Kineskopowa 1.

Zakres obowiązków:

kompletacja, pakowanie oraz wysyłanie zamówień według wyznaczonych standardów firmy

przyjmowanie oraz rozlokowanie towaru w magazynie

kontrola stanów magazynowych

dbałość o porządek w magazynie oraz na stanowisku pracy

wsparcie w procesie inwentaryzacji magazynu

prowadzenie dokumentacji magazynu

Wymagania

Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00

Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej

Dokładność oraz sumienność

Dobra organizacja pracy

Motywacja do pracy

Umiejętność pracy w aplikacji Baselinker będzie dodatkowym atutem. Znajomość programu nie jest wymagana.

Oferta pracy

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

Wynagrodzenie 20,00-22,00 zł/h netto do ręki w zależności od stażu pracy

System premiowy uzależniony od wyników pracy

Jednozmianowy system pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00

Możliwość pracy w weekendy w trakcie trwania sezonu

Kartę lunchową

Możliwość awansu na wyższe stanowisko pracy