Ogłoszenie ID 2133

pracownik obsługi klienta/kasjer w kawiarni (archiwalne)

Briefcase GOOD STUFF AMANDA FALKOWSKA

Location Warszawa

Dollar 2000.00 - 3000.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat, Część etatu, Staż

Contract Umowa zlecenie

Opis stanowiska

Pilnie zatrudnię / ścisłe centrum

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku obsługi klienta/ kasjer w cukierni położonej w Centrum Warszawy

Czekamy na osoby które:

- faktycznie szukają pracy

- są aktywne fizycznie i mają wiedzę o fit produktach

- potrafią ukroić i spakować ciasto

- są komunikatywne

Po okresie próbnym możemy podpisać umowę.

Wymagania

- otwartość na realizację różnorodnych zadań

- pracowitość, odpowiedzialność, uczciwość i chęć nabywania wiedzy

- dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym i w weekendy

- pasja do produktu i obsługi klienta

- umiejętność do pracy w zespole oraz chęci pomocy innym

Mile widziane:

- aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

1. wynagrodzenie zawsze na czas oraz premię uzależnioną od wyników pracy

2. typ umowy - umowa zlecenie, a później umowa o pracę

3. elastyczna forma zatrudnienia (pełny, niepełny etat lub umowa weekendowa)