Ogłoszenie ID 1773

Pracownik ochrony (archiwalne)

Briefcase HR FOR BUSINESS Sp. z o. o.

Location Chełm

Dollar od 2800.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Szukasz stałej/długotrwałej pracy ?

Chcesz zdobyć doświadczenie?

Nie czekaj, zgłoś się do Nas !

1) Galeria, Pracownik ochrony, Chełm, pn- nd , grafik zmianowy 5:30-13:30 oraz 13:30-22:30 - umowa o pracę, mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności

2) Sklep handlowy Chełm, pn-sb 7.00-22.00 , nd 9.00-14.00 grafik zmianowy, umowa zlecenie, mile widziani studenci/uczniowie

Wymagania

Oczekujemy:

- odpowiedzialności

- niekaralności

- dyspozycyjności

- chęci do pracy

- mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności st. umiarkowany/znaczny

- mile widziani studenci

Oferta pracy

- umowa o pracę/zlecenie

- terminowość wypłat zawsze na czas

- wprowadzenie

- miłą atmosferę w pracy

- pracę w renomowanej firmie

- dodatkowe benefity z tytułu zakładu pracy chronionej dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności

Więcej informacji pod numerem telefonu: 510 015  878 lub proszę o sms ' Chełm ochrona' oddzwonię.

 (prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:00, po godzinie 16.00 prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 71 711 01 44)

Jeśli wysyłasz CV prosimy o zawarcie poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę dla HR FOR BUSINESS SP Z O. O. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.' Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR FOR BUSINESS SP Z O. O. z siedzibą we Wrocławiu (53 – 111), przy ul. Ślężnej 118. Informujemy też, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.