Ogłoszenie ID 2043

Pracownik ochrony (archiwalne)

Briefcase HR FOR BUSINESS Sp. z o. o.

Location Kielce

Dollar od 2800.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Szukasz stabilnego zatrudnienia w ochronie osób i mienia? Oczekujesz zatrudnienia w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy?

Jesteśmy dla Ciebie!

Miejsce pracy: Kielce

Zakres obowiązków:

  • kontrola osób wchodzących oraz wjazd i wyjazd samochodów
  • ochrona obiektu
  • dbanie o bezpieczeństwo klientów
  • działania porządkowo-informacyjne

Wymagania

Wymagania konieczne:

  • niekaralność
  • wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej

Wymagania mile widziane :

  • pozwolenie na broń

Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.

Oferta pracy

Oferujemy:

  • system pracy zmianowy
  • stabilne warunki zatrudnienia z pewnym wynagrodzeniem
  • możliwość ubezpieczeń grupowych
  • doradztwo zawodowe oraz wsparcie z ramienia współpracującej z nami Fundacji
  • posiadając aktualne orzeczenie o niepełnosprawności możliwość zatrudnienia w ZPCHR i korzystania z dofinansowania ZFRON m.in.:

- dofinansowanie do turnusów rehabilitacyjnych i sprzętu rehabilitacyjnego
- dofinansowanie do leków i okularów
- zwrot kosztów dojazdu lub jego dofinansowanie
- dostęp do szkoleń i możliwość podniesienia kwalifikacji

Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny w godz. 8-16 pod nr tel. 510 013 504, 510 014 930,

po godzinie 16.00 kontakt telefoniczny pod nr tel.: 71 711 01 44

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.
Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 53-111, ul. Ślężna 118.