Ogłoszenie ID 1791

Pracownik Ochrony (archiwalne)

Briefcase HR FOR BUSINESS Sp. z o. o.

Location Kraków

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Ukończyłeś kurs kwalifikowanego pracownika ochrony a może jesteś w trakcie?

Mamy ofertę tylko dla Ciebie!

Jako lider w branży ochrony z przeszło 25letnim doświadczeniem na rynku poszukujemy osób do współpracy na obiekcie biurowym w Krakowie- dzielnica: Prądnik Czerwony. Praca w systemie służb 12h w godz.: 7-19/19-7.

Twoja przyszła praca będzie polegała głównie na:

  • dbaniu o bezpieczeństwo na terenie biura
  • ochrona mienia znajdującego się na terenie biura
  • nadzorowaniem osób wchodzących/ wychodzących do/ z obiektu jak również pomieszczeń o podwyższonej kontroli dostępu
  • raportowanie w formie elektronicznej.

Wymagania

Kogo dokładnie poszukujemy?

Pracownika ochrony:

  • z wpisem na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony
  • w trakcie kursu na Kwalifikowanego Pracownika Ochrony
  • osoby chętnej/ gotowej do odbycia kursy na Kwalifikowanego Pracownika Ochrony.

WAŻNE: aby twoja znajomość j. angielskiego była na poziomie komunikatywnym ( co najmniej poziom B2).

Oferta pracy

Jako firma możemy Ci zaoferować:

  • pewną, długofalową współpracę;
  • NAPRAWDĘ atrakcyjne wynagrodzenie
  • dogodne warunki pracy- biurowiec o wysokim standardzie
  • pełne, bezpłatne umundurowanie
  • możliwość skorzystania ze stołówki: kawa, herbata, soki, napoje, woda, owoce, itp.

Pamiętaj! Jeśli pokarzesz się w pracy tak dobrze jak na rozmowie kwalifikacyjnej podniesiemy twoją stawkę już po pierwszym miesiącu pracy.

Jesteś zainteresowany? Jesteś zainteresowana?

Nie trać czasu i wyślij nam swoje cv :-)

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

'Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.

Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.'

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-111), ul. Ślężna 118.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.