Ogłoszenie ID 1926

Pracownik Ochrony (archiwalne)

Briefcase HR FOR BUSINESS Sp. z o. o.

Location Olkusz

Hourglass Część etatu

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Masz już dość braku stabilizacji?
Szukasz stałej pracy?

Napisz do nas! Jesteśmy stabilnym pracodawcą.

Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, samodzielną i lubisz kontakt z ludźmi zapraszamy do współpracy!

Każdy ma u nas równe szanse! Zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczoną niepełnosprawnością.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko PRACOWNIK OCHRONY- na początek 1/2 etatu (80h w miesiącu).

Lokalizacja: Olkusz, ul. Budowlanych

Wymagania

Na tym stanowisku zajmiesz się miedzy innymi:
- kontrolowanie ruchu osobowego na terenie obiektu
- wydawanie/ odbieranie kluczy
- prowadzenia księgi wejść oraz wyjść
- obchody po obiekcie, itp.

Czego oczekujemy:
niekaralność
chęci do pracy.

Oferta pracy

Oferujemy:
· możliwość zatrudnienia od ZARAZ!
· gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze na 10 – tego każdego miesiąca,
· możliwość zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej – wraz z szeregiem korzyści m.in.:
– dofinansowanie do turnusów rehabilitacyjnych i sprzętu rehabilitacyjnego,
– dofinansowanie do leków i okularów,
– zwrot kosztów dojazdu lub jego dofinansowanie,
– świadczenia przeznaczone na adaptację i wyposażenie mieszkań, w tym np. zakupu wyposażenia AGD,
· doradztwo zawodowe oraz wsparcie dla osób niepełnosprawnych z ramienia współpracującej z nami Fundacji,
· dostęp do szkoleń i możliwość podniesienia kwalifikacji,
· pracę w przyjaznym zespole i wsparcie przełożonego w codziennym wykonywaniu czynności,
· możliwość skorzystania z ubezpieczenia zdrowotnego.